+48 74 837 65 55 z.m.niemcza@wp.pl
Zakład posiada tradycje od 1946 roku w produkcji urządzeń mechanicznych, od 2002 roku jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Wieloletnie doświadczenie oraz stale modernizowana technologia przekłada się na dobrą markę, którą tworzymy. Katalogowe realizacje oraz nietypowe rozwiązania (na życzenie klienta) dają możliwość stałego udoskonalania naszych oraz Państwa konstrukcji. Sprawdzone od lat elektrobębny oraz bębny produkowane przez naszą firme to trafiona inwestycja, z której będziecie Państwo zadowoleni przez kolejne lata użytkowania. Firmy przemysłowe branż cementowo-wapienniczych, chemicznych, energetycznych, kopalnianych, przetwórstwa rolno-spożywczego i wielu innych cenią sobie niezawodność działania oraz wytrzymałość naszych urządzeń. Prowadzimy naprawy pogwarancyjne wyrobów oraz świadczymy usługi w zakresie wytwarzania części maszyn. Część naszej produkcji jest przedmiotem exportu. Do Państwa dyspozycji jest nasze biuro konstrukcyjne. Gwarantujemy dobrą jakość, krótkie terminy realizacji oraz profesjonalną obsługę klienta. Położenie i lokalizacja jest dogodna ponieważ Niemcza leży na trasie Kudowa Wrocław (50km od Wrocławia i autostrady A4). Zapraszamy do współpracy!

Cele firmy

W centrum naszych starań stawiamy naszego klienta. To dla Państwa od wielu lat wytwarzamy maszyny, urządzenia oraz detale, które stosowane są w konstrukcjach na całym świecie.

Klienci

Firmy przemysłowe branż:

  • cementowo-wapienniczych,
  • chemicznych,
  • gazowniczych,
  • energetycznych,
  • kopalnianych
  • przetwórstwa rolno-spożywczego

Kadra

Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra inżynierów. Oprócz doskonałych umiejętności i doświadczenia posiadają jeszcze pasję.